Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 
 
Przelewice tradycyjnie gościnne dla szachistów SKOCZKA ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Dłużyński   
niedziela, 25 marca 2018 16:52

 

 

Na zdjęciu najlepsi zawodnicy Turnieju, od lewej : Juliusz Krzyżaniak (SP3 Choszczno), Wojciech Kowalik (SKOCZEK Choszczno), Jeremiasz Skowron (LASKER Barlinek), Bartosz Kowalik (I m. - SKOCZEK Choszczno) , Dominik Drożdżyński (II m. - SKOCZEK Choszczno), Maciej Dziechciarewicz (III m. - SKOCZEK Choszczno), NN, Bogusław Pecuch - Kierownik Turnieju  - fot. Grzegorz Winiarski24 marca 2018 r. w Przelewicach rozegrano I Międzyszkolny Turniej Szachowy PRZELEWICE 2018. Na starcie nie mogło zabraknąć szachistów SKOCZKA, którzy w mniejszej liczbie niż zazwyczaj, stawili się na starcie. W siedmiorundowym turnieju, podczas którego zawodnik miał 15 minut na rozegranie każdej partii, pewnie zwyciężył Bartosz Kowalik (SKOCZEK Choszczno) z kompletem zwycięstw, który wyprzedził dwóch swoich kolegów klubowych – Dominika Drożdżyńskiego (6 pkt) i Macieja Dziechciarewicza (5 pkt). Pozostali zawodnicy SKOCZKA – Wojciech Kowalik i Szymon Tomczyk również zdobyli po 5 pkt. i uplasowali się w najściślejszej czołówce. Niestety na czas pisania tej informacji nie były nam dostępne szczegółowe wyniki zawodów.


Bartosz Kowalik (pierwszy z prawej) kolejny raz pokazał, że znacznie przewyższa klasą gry wszystkich pozostałych zawodników i zasłużenie zwyciężył w turnieju - fot. Grzegorz Winiarski.

 

Zawody zorganizowało Przelewickie Stowarzyszenie Edukacyjne „Wyrównajmy Szanse” a kierownikiem turnieju był tradycyjnie pan Bogusław Pecuch, który zawsze dba o to, aby nasi zawodnicy spotkali się z niezwykłą gościnnością. Nic dziwnego, że frekwencja na zawodach rośnie, a pojawiają się tam nowe twarze młodych szachistek i szachistów. To był pierwszy z czterech tradycyjnych turniejów do rozegrania w Przelewicach w tym roku. Następne spotkanie w tamtejszej Szkole zaplanowane jest w maju br.