Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 
 
UKS SKOCZEK Choszczno - Kształtujemy charakter przez szachy
Krzysztof Sielicki wicemistrzem gminy Bierzwnik na rok 2011. Komplet medali dla juniorów UKS SKOCZEK Choszczno. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 24 lutego 2011 19:46

pamiatka_fotoW dniu 24 lutego 2011 r. w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Bierzwniku rozegrane zostały Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Gminy Bierzwnik w szachach. Startowało ogółem 18 szachistów reprezentujących kluby UKS SKOCZEK Choszczno, LASKER Barlinek, SP-3 Choszczno i ORZEŁ Bierzwnik. Nasz klub reprezentowali : Radosław Badsung, Krzysztof Dłużyński, Jan Pietkiewicz, Oskar Rosłon i Krzysztof Sielicki.  Turniej rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund z tempem - po 20 minut dla każdego zawodnika. Sędzią głównym i organizatorem był dyrektor GOKiS w Bierzwniku - pan Włodzimierz Wajda.

Miło nam donieść, że drużyna choszczeńska osiągnęła w turnieju znakomity wynik. Co prawda Krzysztof Sielicki nie obronił tytułu mistrzowskiego z ubiegłego roku, grał jednak znakomicie i poza porażką ze zwycięzcą turnieju, Piotrem Nicińskim z klubu LASKER Barlinek, wszystkie pozostałe partie rozstrzygnął na swoją korzyść. Krzysztof za swój wynik otrzymał złoty medal w kategorii juniorów oraz pamiątkowy dyplom. Wynik Krzysztofa potwierdził, że jest szachistą zdolnym, uniwersalnym, grającym pewnie w każdym stadium partii, racjonalnie wykorzystującym swój czas na rozegranie partii.

Serwis turniejowy : http://www.chessarbiter.com/turnieje/2011/ti_656/

Więcej…
 
Gustaw Rutkowski zwycięzcą turnieju "Ferie 2011" w Reczu. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Czesław Szyjka   
piątek, 25 lutego 2011 22:14

W dniu 24 lutego 2011 r  w Miejsko Gminnym Osrodku Kultury w  Reczu w ramach zimowych ferii szkolnych rozegrany został turniej dla dzieci szkół podstawowych. Wystartowało 13 zawodników. Klub UKS SKOCZEK reprezentowali Gustaw Rutkowski, Szymon Bujowski i Tomasz Wróblewski. Zawody rozegrano w dwóch grupach wiekowych.

gutekZwycięzca turnieju w grupie starszej - Gustaw Rutkowski (UKS SKOCZEK)

W grupie starszej ,obejmującej uczniów klas IV-tych i V -tych szkół podstawowych, zwyciężył nasz zawodnik - Gustaw Rutkowski , który wygrał wszystkie partie.

sala

 

Na zdjęciu po prawej na pierwszym planie : Tomasz Wróblewski gra z Szymonem Bujowskim (obaj UKS SKOCZEK)

 

 

Natomiast w grupie młodszej, w której grali uczniowie klas od I-szej do III-ciej zwyciężył uczeń ze Szkoły Podstawowej w Reczu - Antoni Janiak. Na drugim miejscu uplasował się Tomek Wróblewski, a trzeci był Szymon Bujowski - reprezentujący nasz klub UKS "Skoczek", na codzień uczniowie Szkoły Podstawowej w Lubianie.
Cała trójka otrzymała pamiątkowe puchary ufundowane przez Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w  Reczu.

 

 

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w królewskiej grze.

 
Kewin Depcik z SP-3 najlepszym zawodnikiem w turnieju FERIE ZIMA 2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 16 lutego 2011 21:49

sala_gier

Stało się tradycją, że w ferie zimowe Choszczeński Dom Kultury i UKS SKOCZEK organizują turniej szachowy dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych. Tegoroczny turniej został rozegrany w dniu 16 lutego 2011 r. i zgromadził na starcie 17-tu zawodników ze szkół podstawowych z Choszczna i z Recza.

Więcej…
 
IM Nikolai Aliavdin zwycięża w gambicie łotewskim. Zawodnicy choszczeńscy na podium ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 13 lutego 2011 01:32

 Sala gier. Na pierwszym planie : Jakub Górecki - Krzysztof Sielicki

W dniu 12 lutego 2011 r. w Choszczeńskim Domu Kultury odbył się trzeci turniej tematyczny z cyklu "Gramy gambity". Tematem turnieju był rzadko w praktyce turniejowej spotykany gambit łotewski - 1.e4 e5 2.Sf3 f5. 

Serwis turniejowy znajduje sie pod adresem : http://www.chessarbiter.com/turnieje/2010/ti_401/

Galeria zdjęć z turnieju : https://picasaweb.google.com/hetman.mysliborz (fot. Dariusz Abratański - HETMAN Myślibórz) - dziękujemy

Turniej rozegrano w rekordowej obsadzie ; zgłosiło się 46 szachistów. Szczególnie licznie reprezentowane były kluby: HETMAN Myślibórz, LASKER Barlinek oraz MECHANIK Stargard Szczeciński (oba kluby po raz pierwszy !). Gospodarzy - UKS SKOCZEK Choszczno reprezentowało 15 szachistów. Fakt, że drużyny przyjechały praktycznie w najsilniejszch składach, spowodował, że ranga turnieju była bardzo wysoka, a walki na szachownicy były bardzo zacięte, przy bardzo przyjemnej, wręcz rodzinnej atmosferze. Hasło międzynarodowej organizacji szachowej - FIDE - "Gens una sumus" (łac. "jesteśmy jedną rodziną") było w sposób bardzo naturalny realizowane.

Więcej…
 
Krzysztof Sielicki drugi w Dodatkowym Turnieju Grand Prix Wybrzeża. Znakomita gra drużyny choszczeńskiej na turnieju. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 16 stycznia 2011 20:56

Po krótkim odpoczynku, po sobotnim turnieju z cyklu "Gramy gambity" , choszczeńscy szachiści - Krzysztof Sielicki, Radosław Badsung, Krzysztof Dłużyński i Oskar Rosłon w niedzielę 16 stycznia 2011 r. udali się na dodatkowy turniej kończący cykl turniejów Grand Prix Wybrzeża 2010. W sali Szkoły Podstawowej Nr 3 w Gryficach, obok turnieju, w którym zagrało 10-ciu najlepszych szachistów tego cyklu, klub szachowy UKS SZACH Gryfice zorganizował dla wszystkich turniej dodatkowy, którego sędzią głównym był Pan Kazimierz Łaszewski.

Serwis turniejowy - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2010/ti_493/index.html

Strona organizatora - UKS SZACH Gryfice - http://www.uksszachgryfice.ubf.pl/news.php

Więcej…
 
Radek Badsung zwycięża w turnieju tematycznym "Gambit Evansa" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 15 stycznia 2011 18:32

Serwis turniejowy : http://www.chessarbiter.com/turnieje/2010/ti_401/

Drugi turniej tematyczny - Gambit Evansa - rozegrany w dniu 15 stycznia 2011 r. zgromadził na starcie jeszcze większą liczbę uczestników niż pierwszy, na którym grano gambit królewski. Wystartowało 29 graczy, w tym dwie kobiety. Szczególnie licznie były reprezentowane ekipy UKS SKOCZEK Choszczno oraz HETMAN Myślibórz, ale w turnieju reprezentowane były też zespoły ze Szkół Podstawowych nr 1 i 3 w Choszcznie, Recza oraz Lubiany. Cały czas mamy nadzieję, że zawitają do nas silne ekipy pobliskich klubów : LASKER Barlinek i MECHANIK Stargard Szczeciński.

Więcej…
 
Adam Czuchnicki zwycięża. Krzysztof Sielicki trzeci, a Radosław Badsung czwarty w turnieju mikołajkowym w Myśliborzu. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 18 grudnia 2010 21:02

Tegoroczny turniej mikołajkowy w Myśliborzu rozegrany został w dniu 18 grudnia 2010 r. w Myśliborskim Ośrodku Kultury. Wyjątkowa tej jesieni (?) aura i trudności z dojazdem zaśnieżonymi drogami, sprawiły, że do walki o zwycięstwo stanęło 10 zawodników i zawodniczka w kategorii seniorów oraz 15 juniorów i juniorek. Reprezentowane były zespoły szachistów ze Szczecina, Barlinka, Choszczna i oczywiście ekipa gospodarzy z Myśliborza. 

Więcej…
 
Turniej Mikołajkowy w ChDK - 11 grudnia 2010 r. - wyniki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Czesław Szyjka   
wtorek, 14 grudnia 2010 22:47

 

W dniu 11.12.2010 roku w Choszczeńskim Domu Kultury rozegrany został kolejny szachowy Turniej Mikołajkowy dla dzieci. W turnieju uczestniczyło 17 szachistów z choszczeńskich szkół podstawowych oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej z Lubiany.

Więcej…
 
"Szachiści grają dla powodzian " - Radek Badsung drugi w Gryfinie ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 03 grudnia 2010 16:29

W dniu 04 grudnia 2010 r. w Gryfinie odbył się turniej "Szachiści grają dla powodzian", z którego cały dochód z wpisowego, zgodnie z założeniami organizacyjnymi, przeznaczony jest na zorganizowanie letniego wypoczynku na obozach szachowych dzieciom z terenów dotkniętych tegoroczną powodzią. Cała akcja odbywa się pod egidą Polskiego Związku Szachowego. Dzięki pomocy Choszczeńskiego Domu Kultury, który zorganizował transport zawodników,  klub UKS SKOCZEK Choszczno w turnieju mogli zaprezentować : Radosław Badsung, Krzysztof Dłużyński , Eugeniusz Potęga, Oskar Rosłon , Bartosz Małoszuk i Gustaw Rutkowski.

Więcej…
 
Krzysztof Sielicki zwycięzcą tegorocznego cyklu Grand Prix o puchar Burmistrza Barlinka ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 11 grudnia 2010 18:35

W dniu 11 grudnia 2010 r. w Barlinku rozegrany został ostatni tegoroczny turniej z cyklu Grand Prix o puchar Burmistrza Barlinka. Gołoledź na drogach spowodowała, że z wielkim trudem zawodnicy dotarli na miejsce gier, mieszczące się w Gimnazjum nr 2 w Barlinku. W kategorii seniorów wystartowało 13 szachistów posiadących bardzo zbliżoną siłę gry. Klub UKS SKOCZEK Choszczno reprezentowali w tej grupie : Krzysztof Sielicki, Radosław Badsung, Krzysztof Dłużyński i Bartosz Małoszuk. W kategorii juniorów klub nasz reprezentował Oskar Rosłon.

Więcej…
 
Krzysztof Sielicki zwycięzcą pierwszego turnieju tematycznego - Gambit królewski ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 03 grudnia 2010 15:47

 

Zakończył się pierwszy z sześciu, tematyczny turniej szachowy "Gramy gambity" zorganizowany przez UKS SKOCZEK w Choszcznie. Tematem turnieju był gambit królewski. Wszystkie partie szachowe rozpoczynały się od pozycji powstałej po posunięciach : 1.e4 e5 2.f4  .

W turnieju wystartowało łącznie 21 zawodników. Mimo wybitnie niesprzyjającej pogody, na miejsce gier, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, dotarła liczna ekipa młodych zawodników klubu "Hetman" Myslibórz. Podobnie licznie reprezentowana Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie, kierowana przez opiekuna - pana Grzegorza Winiarskiego. Już na starcie było wiadomo, że taki skład zawodników gwarantuje sportowe emocje do samego końca. I tak rzeczywiście było.

Więcej…
 
Zawodnicy klubu UKS SKOCZEK Choszczno PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 03 grudnia 2010 01:05

Kadra sportowa zawodników UKS SKOCZEK w Choszcznie - stan na dzień 03-12-2010 :

Więcej…
 
Więcej artykułów…
«pierwszapoprzednia41424344454647następnaostatnia»

Strona 46 z 47