Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 
 
UKS SKOCZEK Choszczno - Kształtujemy charakter przez szachy
Turniej Drabinkowy - wyniki rundy w dniu 12 stycznia 2018 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Dłużyński   
sobota, 13 stycznia 2018 04:52


To jeszcze rozgrzewka przed właściwymi zawodami

 

 

Podczas ostatnich przed feriami zajęć w Akademii Szachowej SKOCZKA rozegraliśmy kolejną rundę Turnieju Drabinkowego. Frekwencja dopisała na odpowiednim poziomie, pomimo iż kilku zawodników wzięło "time-out", ale pojawiły się nowe (a dla niektórych "stare" twarze), przez co obsada stolików w naszej, coraz ciaśniejszej salce klubowej, była pełna. Zagraliśmy 2 rundy z czasem do namysłu 25 minut + 10 sekund za posunięcie; zapis partii obowiązkowy do 20 posunięcia. Niestety , ze względów czasowych Emilka rozegrała z Mateuszem tylko jedną, dłuuuuugą, prawie półtoragodzinną (sic !) partię...

Wyniki pojedynków Turnieju Drabinowego Akademii Szachowej SKOCZKA w dniu 12 stycznia 2018 r. : :

1. Tomczyk Szymon – Kalita Kamil 0:2
2. Drożdżyński Dominik – Dziechciarewicz Maciej 1:1
3. Furs Emilia – Kowalski Mateusz 0:1
4. Smoczyk Julian - Hermanowicz Jakub 1:1
5. Kaźmierczak Patryk – Kalita Amelia 0:2

Tabela turnieju na dzień 12 stycznia 2018 r. przedstawia się następująco :

1. Kowalik Bartosz
2. Kalita Kamil
3. Tomczyk Szymon
4. Dziechciarewicz Maciej
5. Hertel Jagoda
6. Hertel Hubert
7. Drożdżyński Dominik
8. Kowalik Wojciech
9. Kowalski Mateusz
10. Furs Emilia
11. Hermanowicz Jakub
12. Smoczyk Julian
13. Potęga Eugeniusz
14. Smoczyk Jan
15. Augustyniak Jakub
16. Kalita Amelia
17. Kaźmierczak Patryk

 
Otwarcie roku szachowego w Gross Schönebeck ! Zawodnicy SKOCZKA wśród najlepszych ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Dłużyński   
niedziela, 07 stycznia 2018 19:12

6 stycznia 2018 r. tradycyjnie rozpoczęliśmy Nowy Rok w szachach od udziału w Neujahrsturnier (Turnieju noworocznym) w Gross Schönebeck (RFN). Były lata, kiedy głównie zawodnicy z Choszczna stanowili o wysokiej frekwencji turniejowej i zgarniali praktycznie wszystkie laury. Z satysfakcją trzeba napisać, że u naszych Przyjaciół SCHACHFREUNDE Groß Schönebeck nastąpił znaczny rozwój życia szachowego. Organizatorzy postanowili zgłosić turniej do FIDE, nawiązali nowe znajomości w lokalnym środowisku, co spowodowało, że na starcie trzech turniejów (FIDE OPEN, dla zawodników początkujących bez ELO oraz do lat 8-miu ) stanęło łącznie 110 uczestników z takich ośrodków jak : Berlin, Angermünde, Basdorf, Bernau, Briesen, Eberswalde, Nauen, Potsdam, Rüdersdorf, Torgelow, Wandlitz i oczywiście z Choszczna !

Tak liczna grupa uczestników była olbrzymim wyzwaniem dla Petera Harbacha i całkiem pokaźnego grona współpracowników , ale trzeba przyznać, że sprawili się z tym problemem i mam tutaj osobiste odczucie, że pomogła im obserwacja naszych licznie obsadzonych Mistrzostw Powiatu w listopadzie ub. roku, gdzie byli w gronie 109 uczestników naszego turnieju. Ponadto wiele kanapek i wszelkiej żywności przywieźliśmy z powrotem do Choszczna, ponieważ uiszczając wpisowe do turnieju, każdy uczestnik otrzymywał kartkę-bon do bufetu, gdzie za równowartość 3 EUR można było zjeść kanapki, ciasto, sałatki, napić się soków owocowych , a dorośli wspaniałej w smaku niemieckiej kawy.

Więcej…
 
Radosnych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2018 ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 21 grudnia 2017 21:28

 

 
Wojtek Kowalik wygrywa Turniej "O czekoladowego Mikołaja". Ostatnie zajęcia Akademii Szachowej SKOCZKA w tym roku. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Dłużyński   
czwartek, 21 grudnia 2017 21:15


Na zdjęciu : Wojtek Kowalik (po lewej) przygląda się emocjonującej partii pomiędzy Dominikiem Drożdżyńskim a Jakubem Hermanowiczem.

 

Niespodziewanym, acz zasłużonym zwycięstwem Wojtka Kowalika (rocznik 2009 - 8 lat !) zakończył się Turniej "O czekoladowego Mikołaja" zorganizowany w SKOCZKU w dniu 19 grudnia 2017 r. Wojtek niesamowicie dąży do podwyższenia poziomu gry i są tego wizualne efekty ! Walka do samego końca była bardzo emocjonująca i gdyby nie porażka Emilki w ostatnim pojedynku z Dominikiem, gdzie w remisowej końcówce hetmańskiej grała na wygraną i podstawiła widowiskowego mata, to Ona by świętowała zwycięstwo w turnieju ! Zagrało 11 słuchaczy Akademii Szachowej SKOCZKA. Poziom był bardzo zróżnicowany. Zdarzały się długie, bardzo emocjonujące partie, ale też takie, które kończyły się już w debiucie. Zaczynają dominować szachiści i szachistki dobrze wykorzystujący czas do namysłu, co bardzo cieszy. Na zakończenie wszyscy otrzymali Mikołaja i świąteczną czekoladę. Teraz przerwa w zajęciach potrwa do 2 stycznia 2018 r. , ale tak nie do końca, bo zadania domowe trzeba będzie jednak odrobić !

 

Wyniki turnieju :

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_7758/results.html?l=pl&tb=10_

 
Turniej Świąteczno-Mikołajkowy w Strzelcach Krajeńskich - bohaterowie są zmęczeni, ale ich zmiennicy osiągają sukcesy ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Dłużyński   
sobota, 16 grudnia 2017 23:19

W świąteczno-mikołajkowych nastrojach pojechaliśmy w dniu 16 grudnia 2017 r. do pobliskiego klubu STMGK Strzelce Krajeńskie, aby wziąć udział w turnieju organizowanym przez ten zaprzyjaźniony z nami Klub. Przyjaźń ta bywa czasami „trudna”, ponieważ każdy z nas chętnie częściej by widywał u siebie zawodników z drugiego klubu na organizowanych przez siebie zawodach, których obydwa kluby organizują naprawdę dużo, a bardzo trudno jest czasami zgrać odpowiednie terminy. Współpraca ta dla klubu SKOCZEK jest bardzo korzystna, ponieważ w Strzelcach Krajeńskich organizuje się dużo turniejów klasycznych, a jak wiadomo te w największym stopniu szlifują umiejętności szachowe. I na tamtejszych zawodnikach mogą się wzorować nasi młodzi zawodnicy.


Ekipa SKOCZKA "nie do zdarcia" - od lewej : Wojciech Kowalik, Dominik Drożdżyński, Maciej Dziechciarewicz i Jakub Hermanowicz.

 

 

Nasi Bohaterowie po Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tym tygodniu byli zmęczeni i w zdecydowanej większości wzięli „time-out”. Z szerokiej stawki zawodników Akademii Szachowej SKOCZKA do Strzelec pojechali tylko : „niezmordowany” Maciej Dziechciarewicz, obydwaj rezerwowi w niedawnym turnieju drużynowym – Wojciech Kowalik i Dominik Drożdżyński, oraz Jakub Hermanowicz, który coraz częściej zaczyna grać w turniejach i z Wojtkiem tworzy świetnie uzupełniającą się parę najmłodszych zawodników SKOCZKA. Była okazja w praktyce zaprezentować swoje umiejętności nabyte a zajęciach szachowych i mimowolnie zaczęło łaskotać moją próżność spostrzeżenie, że nasi wszyscy zawodnicy zaczynają wreszcie punktować na zawodach. I choć w takich turniejach obsada jest bardzo zróżnicowana, to jednak fakt, że każdy z naszych zawodników zdobył co najmniej 5 pkt. w 9 partiach musi uczynić należyte, dobre wrażenie. A Maciek Dziechciarewicz w pierwszych rundach, po mojej pechowej porażce w drugiej rundzie, przez kilka rund był nawet o jedno miejsce przede mną ! To są takie małe „jaskółki”, świadczące o tym, że praca z młodzieżą nie idzie na marne, a wybrane metody treningowe chyba są dobre.

Maciej okazał się trzecim zawodnikiem w kategorii wiekowej do lat 12, natomiast Wojtek Kowalik był drugi w kategorii do lat 8. Wszyscy juniorzy otrzymali nagrody rzeczowe, a zwycięzcy dyplomy. Dla zwycięzców w klasyfikacji OPEN były puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Tutaj zdecydowanie najlepsi byli strzelczanie : Maksymilian Majdański przed Tomaszem Krzyszewskim i tylko z rzadka grającym w turniejach – Krzysztofem Czuchranem. Na czwartym miejscu zameldował się Maciej Goździcki, bardzo zdolny junior ze Strzelec Krajeńskich, a piąte miejsce zajęła osoba autora tej relacji.


Wyniki turnieju :

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_2816/results.html?l=pl&tb=10_

Miejsca zawodników SKOCZKA :

5.            Dłużyński Krzysztof        - 6.5 pkt

10.          Dziechciarewicz Maciej – 5.5 pkt

13.          Drożdżyński Dominik     -  5.0 pkt

14.          Kowalik Wojciech            -  5.0 pkt

18.          Hermanowicz Jakub       -  5.0 pkt

Startowało 38 zawodników i zawodniczek.

 

Ponieważ rozprzężenie w grupie daje się już namacalnie odczuć (w ostatni piątek, co chwila, musiałem odsyłać rozrabiaków na „ławkę kar”) , we wtorek 19 grudnia 2017 r. od godz. 17.30 odbędą  się ostatnie zajęcia w tym roku, w formie turnieju wewnętrznego Akademii Szachowej SKOCZKA, gdzie słuchacze będą walczyć „O czekoladowego Mikołaja”.

 
Zawodnicy SKOCZKA wśród najlepszych podczas Drużynowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej ! Do podium było bardzo blisko ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Dłużyński   
piątek, 15 grudnia 2017 00:38

Występy młodych szachistów SKOCZKA, występujących w Drużynowych Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, zakończyły się dużym sukcesem. Podzieleni między szkoły, w których się uczą, bardzo godnie je zaprezentowali i należeli do najlepszych oraz wyróżniających się zawodników tych imprezach.


Młodsza ekipa SP3 Choszczno świętuje swój sukces ! Od lewej: pani Dziechciarewicz, Hanna Jurkiewicz, Dominik Drożdżyński, Szymon Tomczyk, Kamil Kalita, p. Kalita, Maciej Dziechciarewicz, p.Winiarski, Agata Szuba i Wojciech Kowalik.

 

 

Najpierw 13 grudnia 2017 r. w Koszalinie rywalizowali zawodnicy młodsi (rocznik 2005 i młodsi). Drużyna SP nr 3 w Choszcznie w składzie :

- Kamil Kalita – 1. Szachownica,
- Maciej Dziechciarewicz – 2. Szachownica,
- Szymon Tomczyk – 3. Szachownica,
- Agata Szuba – 4. Szachownica,

- Dominik Drożdżyński, Wojciech Kowalik, Hanna Jurkiewicz - rezerwowi

pod opieką  Pana Grzegorza Winiarskiego,
zajęła zaszczytne IV miejsce. Dzięki temu, że Drużyna zaprezentowała równy, silny poziom gry, udało się wyprzedzić wiele bardzo silnych drużyn z całego województwa zachodniopomorskiego, mających w składach medalistów i uczestników Mistrzostw Polski Juniorów.

Nie dane było nam długo nacieszyć się wczorajszym sukcesem młodszej drużyny SP nr 3 w Choszcznie, a już w dniu następnym, w Szczecinie, grały starsze drużyny z tej Szkoły oraz Szkoły Podstawowej w Reczu, w których składach grali inni słuchacze Akademii Szachowej SKOCZKA.Starsza Ekipa SP3 Choszczno również wróciła z pucharem.

Od lewej : Marcel Kośkiewicz, p.Krzyżaniak, Joanna Szymczak, p.Winiarski, Bartosz Kowalik, Juliusz Krzyżaniak i Nikodem Banasiak.

 

Bartosz Kowalik - lider drużyny Trójki już od kilku lat, wraz ze szkolnymi kolegami i koleżanką: Juliuszem Krzyżaniakiem, Marcelem Kośkiewiczem, Nikodemem Banasiakiem (rezerwowy) oraz Joasią Szymczak, zajęli również IV miejsce w Drużynowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, powtarzając wczorajszy sukces młodszej drużyny z tej Szkoły !

Bartosz indywidualnie zajął trzecie miejsce na pierwszej szachownicy !

To ogromny ich osobisty sukces oraz sukces ich Opiekuna - pana Grzegorza Winiarskiego, który tak umiejętnie zebrał i zestawił tę Drużynę.

 

Ale to nie koniec sukcesów młodych szachistów z Akademii Szachowej SKOCZKA. Cyprian Guzek liderujący drużynie SP w Reczu uzyskał 6.5 pkt z 7 i to na pierwszej szachownicy, co było drugim rezultatem ! A "nasza" Jagoda Hertel na tyle skutecznie wspierała swoją szkolną drużynę, że "ugrała" 6 pkt. z 7 (sic !) , co było trzecim rezultatem na czwartej szachownicy !

 

Wyniki turnieju w Koszalinie :

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/tdr_7075/final_standings_teams&7.html

Wyniki turnieju w Szczecinie :

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/tdr_7709/results.html?l=pl&tb=202_

 

Niech ten sukces będzie przyczynkiem do jeszcze intensywniejszej pracy, kształtowania prawdziwego charakteru przez szachy oraz następnych sukcesów szachistów SKOCZKA.

 

Wszystkie zdjęcia w serwisie autorstwa pana Grzegorza Winiarskiego. Serdecznie dziękujemy !

 
Turniej Mikołajkowy 2017 - zawodnicy SKOCZKA opanowali podium ! Wspaniała rywalizacja z udziałem najmłodszych zawodników w obsadzie międzynarodowej ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Dłużyński   
niedziela, 03 grudnia 2017 07:57

Niesamowicie przyjemnym akcentem, kończącym rok Jubileuszu XX-lecia istnienia i działalności klubu UKSz SKOCZEK, był ostatni już w tym roku, organizowany w formule OPEN, Turniej Mikołajkowy 2017.  Ten otwarty turniej miał swoje jedno, jedyne ograniczenie, a był nim wiek uczestników – do lat 13 włącznie. Niegdysiejsze miniturnieje mikołajkowe w Choszcznie o przysłowiowe „kredki” czy „notesik”, zastąpił sportowy turniej szachowy, z pucharem, medalami, nagrodami i upominkami dla wszystkich uczestników, do którego doszła jeszcze formuła… międzynarodowa. Konsekwentna, wieloletnia polityka zarządu Klubu, rozszerzająca naszą działalność nie tylko tuż poza opłotki Choszczna, ale nawet i poza granicę, zaowocowała tym, że w tym roku trzydzieści procent uczestników stanowili młodzi szachiści niemieccy. Do Choszczna szachiści przyjeżdżają chętnie. W ostatnich Mistrzostwach Powiatu Choszczeńskiego wzięło udział ponad 100 uczestników i musieliśmy, już na długo przed startem turnieju, zamykać listę zgłoszeń. W naszych turniejach mikołajkowych w latach 2015 i 2016 frekwencja za każdym razem wyniosła 27 uczestników. Stąd wczorajsza liczba uczestników – 47- może świadczyć o znacznym rozwoju i uczynić bardzo pozytywne wrażenie, dobrze świadczące o pozytywnym wizerunku naszego Klubu jako organizatora na zewnątrz.

Więcej…
 
Finał cyklu turniejów w Przelewicach w 2017 roku. Podwójny triumf Bartosza Kowalika ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Dłużyński   
niedziela, 26 listopada 2017 16:27


Zwycięzcy turnieju - od prawej : Bartosz Kowalik (I m.), Szymon Kostrakiewicz (II m.), Szymon Tomczyk (III m.) - wszystkie fotografie autorstwa pana Grzegorza Winiarskiego (dziekujemy !).

 

IV Międzyszkolny Turniej Szachowy, organizowany w dniu 25 listopada 2017 r. przez Przelewickie Stowarzyszenie Edukacyjne „Wyrównajmy Szanse”, zgromadził na starcie 21 zawodników i zawodniczek. Turniej ten jednocześnie kończył cykl czterech tegorocznych turniejów, a organizował go, nadzorował oraz sędziował pan Bogusław Pecuch w sali przelewickiego Gimnazjum.

Na starcie nie mogło zabraknąć choszczeńskich młodych szachistów, którzy tradycyjnie walczą o miejsca w turnieju oraz o jak najwyższe miejsca w klasyfikacji generalnej. Do tego ostatniego turnieju, dzięki inwencji pana Grzegorza Winiarskiego oraz zapobiegliwości rodziców, przystąpiło 9 zawodników z Choszczna, w tym 6 zawodników SKOCZKA.

Organizatorzy, którzy nie dysponują dużym budżetem, udowodnili, że można zorganizować zawody szachowe, podczas których młodzież czerpie olbrzymią satysfakcję z uprawiania Królewskiej Gry.  Dla wszystkich zawodników oraz rodziców były słodkie drożdżówki, ciepłe napoje oraz słodycze. Turniej przebiegał bardzo sprawnie, w czym duża zasługa pana Bogusława Pecucha i niestety samych zawodników, z których tylko nieliczni starali się wykorzystywać dobrze czas 15 minut do namysłu na całą partię, na zawodnika.

Więcej…
 
II Otwarte Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego - Kolejna wygrana Aliavdina przy rekordowej obsadzie ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Dłużyński   
niedziela, 12 listopada 2017 09:04


 

Od lewej :  Nikolai Aliavdin (I m.), Arkadiusz Korbal (II m.) , Kamil Plichta (III) - wszystkie zdjęcia w serwisie ze strony Powiat choszczeński (dziękujemy !)

 

W sobotę 11 listopada 2017 r. , w Narodowe Święto Niepodległości, bardzo silnym akcentem zakończyliśmy obchody Jubileuszu XX-lecia istnienia i działalności naszego choszczeńskiego Klubu SKOCZEK. W tym dniu, przy wsparciu innych sponsorów, klub SKOCZEK zorganizował II Otwarte Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego. Przed laty, zawsze w listopadzie, regularnie organizowane przez nasz Klub mistrzostwa Powiatu choszczeńskiego, gromadziły na starcie tylko 15-25 uczestników. Najpierw namówiono nas, aby turniej ten powiązać ze świętem państwowym, a potem sami postanowiliśmy ten turniej „otworzyć” na zawodników spoza naszego powiatu i były to przysłowiowe „strzały w dziesiątkę”.

Frekwencja urosła nam w tym roku do rekordowego poziomu 109 uczestników. Z uwagi na stały dopływ chętnych,  przekraczający nasze możliwości organizacyjne, już na trzy tygodnie przed turniejem, musieliśmy zamykać listę  startową. Nasze apele o rozważne zapisywanie się do turnieju były wyjątkowo skuteczne i poskutkowały tym, że chyba poza 4 przypadkami zawodników odpornych na wszelkie prośby, wszyscy inni zapisani stawili się ”jak jeden mąż” do rywalizacji, a w dwóch przypadkach zawodnicy przyjechali już doprawdy na własne ryzyko. I mieli naprawdę duże szczęście, że miejsca startowe dla nich się znalazły.

Więcej…
 
TURNIEJ DRABINKOWY 2017 - wyniki pojedynków w dniu 01 grudnia 2017 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Dłużyński   
sobota, 02 grudnia 2017 00:00

Wyniki pojedynków w dniu 01 grudnia 2017 r.

 1. Kalita Kamil – Potęga Eugeniusz 2:0 v.o.
 2. Dziechciarewicz Maciej – Tomczyk Szymon 1:1
 3. Hertel Hubert – Hertel Jagoda 1:1
 4. Hermanowicz Jakub – Kowalik Wojciech 0:2
 5. Augustyniak Jakub – Furs Emilia 0:2
 6. Smoczyk Julian – Smoczyk Jan 1:1


TABELA TURNIEJU DRABINKOWEGO 2017 – stan na dzień 2 grudnia 2017 r.

 1. Kowalik Bartosz
 2. Kalita Kamil
 3. Potęga Eugeniusz
 4. Tomczyk Szymon
 5. Dziechciarewicz Maciej
 6. Hertel Jagoda
 7. Hertel Hubert
 8. Drożdżyński Dominik
 9. Kowalik Wojciech
 10. Furs Emilia
 11. Hermanowicz Jakub
 12. Smoczyk Jan
 13. Smoczyk Julian
 14. Augustyniak Jakub.

Regulamin turnieju drabinkowego : POBIERZ

 

W dniu 8 grudnia 2017 r. odbędzie się towarzyski mecz drużynowy pomiędzy drużynami złożonymi z w/w zawodników. Ma to na celu ustalenie optymalnych składów na Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

 

 
Rozpoczynamy zajęcia szkoleniowe i Turniej Drabinkowy w Akademii Szachowej SKOCZKA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Dłużyński   
poniedziałek, 13 listopada 2017 23:23

 

Zajęcia szkoleniowe w Akademii Szachowej SKOCZKA - wtorki godz. 17.30-19.30.

Inauguracja zajęć szkoleniowych -  wtorek 14 listopada 2017 r.

------------------------------

Turniej Drabinkowy Akademii Szachowej SKOCZKA - piątki od godz. 17.30.

Start turnieju - piątek 17 listopada 2017 r. godz. 17.30.

------------------------------

TABELA WSPÓŁZAWODNICTWA : kliknij TUTAJ !

TABELA TURNIEJU DRABINKOWEGO : kliknij TUTAJ !

 
Szachowe wesele w Biesiekierzu - Aliavdin świętuje kolejne zwycięstwo ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Dłużyński   
niedziela, 05 listopada 2017 17:54

 

 

Emilian Wosztyl z żoną Alicją - fot. Paweł Podraza (FB)

 

W niezwykły sposób, jak na dzisiejsze czasy, postanowił świętować swoje urodziny Emilian Wosztyl – prezes nowego klubu szachowego w województwie zachodniopomorskim – HUSARIA Biesiekierz. Na swój jubileusz w dniu 4 listopada 2017r. zaprosił do swojej rodzinnej miejscowości szachistów i zorganizował im swój Jubileusz, turniej szachowy „ze wszystkimi szykanami”, czyli według wszelkich sportowych reguł, zgłoszony do FIDE, z pełnym wiktem oraz wieloma nagrodami finansowymi, z których pierwsza opiewała na 1000 złotych. Nic dziwnego więc, że na placu boju znalazła się cała czołówka województwa zachodniopomorskiego, a wszystkich uczestników „szachowego wesela” pojawiło się aż 94 !.  Choszczeński klub SKOCZEK reprezentowali : Nadzieja Jezikowska, Sebastian Matul, Krzysztof Dłużyński, Radosław Badsung i Cyprian Guzek.

 

Biesiekierz leży niedaleko Koszalina, 140 km od Choszczna, wiec odległość do przejechania była spora. Niedogodność wczesnego wstawania była jednak w pełni zrekompensowana gościnnościągospodarzy. Na uczestników czekały : poczęstunek z grilla, okolicznościowy tort, słodycze i owoce w bufecie, napoje zimne i gorące, ciastka, gumy do żucia, czasopisma komputerowe… Nic dziwnego, że oprócz bardzo ostrej rywalizacji sportowej była wspaniała atmosfera, sprzyjająca miłym rozmowom z dawno nie widzianymi znajomymi. Mimo, iż gościom dopisywał apetyt, bufet był do samego końca pełny.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 3 z 47