Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 
 
UKS SKOCZEK Choszczno - Kształtujemy charakter przez szachy
Otwarte Mistrzostwa Choszczna w Szachach Szybkich - ostatnie dni zapisów ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Dłużyński   
wtorek, 17 kwietnia 2018 10:42

 

To już ostatnia prosta prowadząca do naszego Turnieju - Otwarte Mistrzostwa Choszczna w Szachach Szybkich, które odbędą się w najbliższą sobotę 21 kwietnia 2018 r. w Choszczeńskim Domu Kultury. Początek gier punktualnie o godz. 10.00. Do turnieju można zapisać się na serwerze ChA pod linkiem : http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_26/index.html?l=pl .

Zapraszamy w choszczeńskie klimaty !

 
Słaba gra w Myśliborzu. Szczecinianie byli najlepsi. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Dłużyński   
poniedziałek, 16 kwietnia 2018 13:06

 

 

Nieudany był występ zawodników SKOCZKA w dniu 14 kwietnia 2018 r. Na zaproszenie Prezesa Myśliborskiego Klubu Szachowego Sebastiana Matula postanowiliśmy spędzić „Szachową Sobotę” właśnie w Myśliborzu, gdzie został reaktywowany klub szachowy i zaczął prężnie działać. Zasadniczo zawody szachowe były przewidziane dla dzieci , ale że zwykle juniorzy przyjeżdżają wraz z grającymi rodzicami albo opiekunami, więc był zorganizowany poboczny turniej dla dorosłych. Ku mojemu zdziwieniu przyjechało do Myśliborza kilku bardzo dobrych znanych zawodników, wśród których liczna była ekipa GZSN START Gorzów  Wielkopolski.

Obydwa turnieje rozgrywane były w formule 7 rund z czasem namysłu 15 minut dla zawodnika. Przyznam się, że przez ostatni okres czasu odzwyczaiłem się w ogóle od gry, tym bardziej bez dodatku sekundowego, co spowodowało perturbacje czasowe i było powodem przykrych porażek przez grube błędy w niedoczasie. Zauważyłem to również w grze moich młodszych Kolegów, którzy grali nie na miarę swojej zwyczajowej siły gry.

Więcej…
 
Turniej "O Wielkanocnego Zająca". Wiosna w głowach. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Dłużyński   
czwartek, 29 marca 2018 18:34

 

 

27 marca 2018 r. spotkaliśmy się po raz ostatni przed Świętami Wielkanocnymi w Akademii Szachowej SKOCZKA, po to, aby rozegrać wewnętrzny turniej „O Wielkanocnego Zająca” .

Jako że do ferii wiosennych pozostały tylko godziny, frekwencja była niska, jeśli ją porównać do zajęć w innym okresie. Wiosna w pełni zawitała, chociaż za oknem tego nie widać.

Po krótkiej części teoretycznej, rozegrano miniturniej na dystansie pięciu rund.

 

 

 

Wyniki :

 1. Cyprian Guzek                 -  5.0 pkt
 2. Szymon Tomczyk            -  4.0 pkt
 3. Jagoda Hertel                -  3.0 pkt
 4. Jakub Hermanowicz        -  3.0 pkt
 5. Emilia Furs                      -  2.0 pkt
 6. Maciej Dziechciarewicz   -  2.0 pkt
 7. Amelia Kalita                   -  1.0 pkt
 8. Ignacy Borkowski            -  1.0 pkt

Wszyscy zawodnicy otrzymali w prezencie od Klubu słodkiego, czekoladowego „Wielkanocnego Zająca”, a że widać było już maksymalne rozprężenie w grupie, postanowiłem, że tydzień poświąteczny będzie wolny od zajęć, natomiast kolejne spotkanie w Akademii odbędzie się we wtorek 10 kwietnia 2018 r.

 
Przelewice tradycyjnie gościnne dla szachistów SKOCZKA ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Dłużyński   
niedziela, 25 marca 2018 16:52

 

 

Na zdjęciu najlepsi zawodnicy Turnieju, od lewej : Juliusz Krzyżaniak (SP3 Choszczno), Wojciech Kowalik (SKOCZEK Choszczno), Jeremiasz Skowron (LASKER Barlinek), Bartosz Kowalik (I m. - SKOCZEK Choszczno) , Dominik Drożdżyński (II m. - SKOCZEK Choszczno), Maciej Dziechciarewicz (III m. - SKOCZEK Choszczno), NN, Bogusław Pecuch - Kierownik Turnieju  - fot. Grzegorz Winiarski24 marca 2018 r. w Przelewicach rozegrano I Międzyszkolny Turniej Szachowy PRZELEWICE 2018. Na starcie nie mogło zabraknąć szachistów SKOCZKA, którzy w mniejszej liczbie niż zazwyczaj, stawili się na starcie. W siedmiorundowym turnieju, podczas którego zawodnik miał 15 minut na rozegranie każdej partii, pewnie zwyciężył Bartosz Kowalik (SKOCZEK Choszczno) z kompletem zwycięstw, który wyprzedził dwóch swoich kolegów klubowych – Dominika Drożdżyńskiego (6 pkt) i Macieja Dziechciarewicza (5 pkt). Pozostali zawodnicy SKOCZKA – Wojciech Kowalik i Szymon Tomczyk również zdobyli po 5 pkt. i uplasowali się w najściślejszej czołówce. Niestety na czas pisania tej informacji nie były nam dostępne szczegółowe wyniki zawodów.

Więcej…
 
W piątek 23 marca 2018 r. gramy rundę Turnieju Drabinkowego. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Dłużyński   
piątek, 23 marca 2018 09:06

 

Więcej…
 
HUSARIA Biesiekierz najlepszą drużyną województwa w szachach szybkich ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Dłużyński   
niedziela, 18 marca 2018 11:40


Najlepsza drużyna turnieju HUSARIA Biesiekierz - od lewej : Tygran Dzhuguryan, Jerzy Kot, Kamil Plichta, Andrzej Puksza - fot. Powiat choszczeński

 

Cztery lata temu, jako klub SKOCZEK byliśmy inicjatorami i powołaliśmy do życia Drużynowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Szachach Szybkich. Impreza znalazła swoje uznanie w oczach uczestników i  na trwałe wpisała się do kalendarza szachowych imprez w naszym województwie. Zmieniła też swój charakter na o wiele bardziej sportowy. Dzisiaj to turniej, na który przyjeżdża większość najsilniejszych zawodników z województwa z wiodących klubów, a wyniki zawodników znajdują swoje odbicie w rankingach, ponieważ zgłaszany jest do oceny rankingowej FIDE.

17 marca 2018 r. w Choszcznie wystartowało 16 drużyn. Jako organizatorzy wystawiliśmy aż trzy drużyny i do jednej użyczyliśmy naszego zawodnika. Pierwsza drużyna SKOCZKA w składzie : Eryk Łukjan (debiut po dłuższej przerwie), Sebastian Matul, Krzysztof Sielicki i Bronisław Piotrowski miała za zadanie przynajmniej spróbować nawiązać walkę z najlepszymi zawodnikami województwa o prymat. Druga drużyna SKOCZKA : Bartosz Kowalik, Cyprian Guzek, Radosław Badsung i Emilia Furs miała powalczyć o dobre miejsce pod koniec pierwszej dziesiątki, natomiast trzecia drużyna SKOCZKA : Krzysztof Dłużyński, Kamil Kalita, Maciej Dziechciarewicz, Wojciech Kowalik oraz Jakub Hermanowicz, postawiła sobie ambitne zadanie, nie zająć ostatniego miejsca w turnieju.

Więcej…
 
IV Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Szachach Szybkich - 17 marca 2018 r. Trwają zapisy. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 04 marca 2018 18:27

 

Na zdjęciu : ubiegłoroczni zwycięzcy - Drużyna KSz GRYF Szczecin - foto. Tadeusz Krawiec

 

Nie opadł jeszcze do końca prochowy dym po bitwie na polu III Ligi Zachodniopomorskiego Związku Szachowego, a już trzeba będzie wkrótce rozstawiać na nowo sprzęt i przygotowywać pole zmagań do rozegrania IV Drużynowych Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego w Szachach Szybkich.  W sobotę 17 marca 2018 r. spotkają się już po raz czwarty w Choszczeńskim Domu Kultury najlepsi specjaliści w województwie od gry w szachach szybkich. Turniej drużynowy zostanie rozegrany na dystansie 9 rund z czasem do namysłu 13 minut + 3 sekundy za posunięcie. Ponieważ turniej ma charakter otwarty, zgłosili się już m.in. zawodnicy z zaprzyjaźnionego klubu STMGK Strzelce Krajeńskie, jak wiadomo z siedzibą w województwie lubuskim.

Na głównej sali gry przewidzieliśmy miejsca dla 19 drużyn. Klub UKSz SKOCZEK będzie chciał wystawić aż trzy drużyny do turnieju ; jedną złożoną w większości z seniorów oraz dwie juniorskie, aby młodzi zawodnicy i zawodnicy SKOCZKA mogli się „otrzaskać” w poważnych zawodach. Zachęcamy do wcześniejszych zapisów, póki są jeszcze miejsca.

Serwis na ChessarbiterPro:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/tdr_25/regulations.html?l=pl .

 
20 lutego 2018 r. - Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze klubu SKOCZEK PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 07 lutego 2018 22:13

Zarząd Klubu UKSz SKOCZEK w Choszcznie serdecznie zaprasza wszystkich Członków, Rodziców i Opiekunów naszych małoletnich Członków oraz wszystkich Sympatyków Klubu na Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze, które odbędzie się we wtorek 20 lutego 2018 r. o godz. 17.00 w Choszczeńskim Domu Kultury.

Głównymi punktami programu Zebrania będą sprawozdania z działalności za okres 2016-2018 r., udzielenie absolutorium ustępującemu Zarządowi , zatwierdzenie zmian w statucie Klubu, wybór nowego Zarządu na następną kadencję, wyznaczenie nowych, strategicznych celów działalności.

Z uwagi na ważność podejmowanych uchwał na tym Zebraniu prosi się wszystkich Członków Klubu o niezawodne i punktualne przybycie.

Jeżeli liczba zebranych w pierwszym, wyżej wymienionym terminie, nie osiągnie minimalnej ilości wymaganej przez  statut do podejmowania prawnie wiążących uchwał, Zarząd Klubu zwoła Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze w drugim terminie, którym będzie wtorek 20 lutego 2018 r. o godz. 17.15 w Choszczeńskim Domu Kultury. Uchwały podjęte w II terminie będą wiążące bez względu na liczbę Członków Klubu w nim uczestniczących.

 
FERIE ZIMOWE 2018 w ciepłej atmosferze . Bartosz Kowalik wygrywa rzutem na taśmę ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Dłużyński   
niedziela, 28 stycznia 2018 16:18Na zdjeciu od prawej : Małgorzata Kozłowska - dyrektorka Choszczeńskiego Domu Kultury, Bartosz Kowalik (SKOCZEK Choszczno - I m.), Kamil Łabędzki (SZACH Gryfice - II m.), Franciszek Bochniak (HETMAN Koszalin - III m.), Krzysztof Dłużyński - sędzia główny.

 

 

Frekwencja turnieju FERIE ZIMOWE 2018 r. przerosła nasze oczekiwania. I tutaj od razu trzeba dodać, że stało się tak, pomimo iż wyjątkowo w tym okresie skorzystały z pełnego odpoczynku feryjnego dzieci i młodzież szkolna z Choszczna, która w mniejszej niż zwykle liczbie, pojawiła się na naszym turnieju. Za to cieszyliśmy się z przyjazdu licznych ekip ze Szczecina, Koszalina, Strzelec Krajeńskich oraz udziału zawodników z Pniewa, Gryfic, Gryfina, Grzybowa, Gorzowa Wlkp., Goleniowa i Recza. Istną nowością był przyjazd 7-mio osobowej ekipy z zaprzyjaźnionego klubu SCHACHFREUNDE Groß Schönebeck, którzy po raz kolejny, w krótkim okresie, przyjechali do Choszczna. Tak im się w Choszcznie podoba (i vice versa) ! .

27 stycznia 2018 r. do Choszczeńskiego Domu Kultury przybyło 51 zawodników i zawodniczek. Turniej rozegrano na dystansie 7 rund z czasem do namysłu 10 minut + 5 sekund za posunięcie dla zawodnika. Początkowo wydawało mi się, że taki turniej zakończy się bardzo szybko, bo zwykle dzieci i młodzież gra bardzo szybko, niedokładnie. W trakcie turnieju przyszło nieco zweryfikować harmonogram czasowy. Poziom był tak wyrównany, że rundy trwały dłużej niż zaplanowano i mimo dobrego tempa organizacyjnego i stosowania ok. 5 minutowych przerw międzyrundowych na aktualizowanie wyników i kojarzenie par, turniej rozciągnął się na dobre cztery godziny „z hakiem”.

Więcej…
 
Wybrano władze klubu SKOCZEK na kolejną kadencję 2018-2022. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 21 lutego 2018 01:47

W innym duchu niż poprzednie zebrania sprawozdawcze odbyło się w dniu 20 lutego 2018 r. Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze klubu UKSz SKOCZEK w Choszczeńskim Domu Kultury. Ustępujący zarząd klubu przedstawił przybyłym członkom oraz rodzicom młodocianych zawodników sprawozdania za lata 2016-2018, czyli za okres od ostatniego zebrania sprawozdawczego. Sprawozdanie finansowe oraz merytoryczne z działalności klubu przedstawił prezes Oskar Rosłon, sprawozdania z wyjazdów zawodników SKOCZKA na turnieje za lata 2016-2018 oraz z działalności Akademii Szachowej SKOCZKA w tym okresie przedstawił wiceprezes Krzysztof Dłużyński, sprawozdanie Komisji Rewizyjnej przedstawiła Elżbieta Tomczyk-Jarzyna. Zebranie sprawnie poprowadził jako przewodniczący - Piotr Jarzyna.

To był okres bardzo bogaty w wydarzenia w klubie, świadczący o jego stałym, stabilnym rozwoju. W ostatnim okresie budżet roczny Klubu uległ praktycznie podwojeniu, a posiadane środki pieniężne przez cały okres gwarantowały pokrycie wszystkich wydatków. Znacznie wzrosła ranga organizowanych turniejów przez SKOCZKA, przy ich niezmienionej ilości rocznej , wynoszącej średnio 14 imprez. Zaczęliśmy na stałe organizować turnieje w szachach standardowych (klasycznych), dużo turniejów zgłaszanych jest do oceny rankingowej FIDE, w systematyczny sposób jest organizowana i kontynuowana działalność szkoleniowa wśród młodzieży szkolnej. W okresie ostatnich 2 lat zawodnicy SKOCZKA poza Choszcznem zagrali aż w 108 turniejach szachowych, zdobyli w turniejach na obcym terenie 20 pierwszych miejsc, 18 drugich miejsc, 17 trzecich miejsc. Licencje sędziowskie posiada czterech członków klubu. W zajęciach Akademii Szachowej SKOCZKA, odbywających się dwa razy w tygodniu, w wymiarze 4 godzin zegarowych, bierze regularny udział : 15 juniorów, 3 juniorki oraz dwie osoby dorosłe. To tylko garść podstawowych faktów, które zostały przedstawione zebranym w bardzo zwięzły sposób w postaci prezentacji multimedialnych przygotowanych przez prelegentów.

Nic dziwnego, że ustępujący zarząd SKOCZKA , zgodnie z powszechnym oczekiwaniem, otrzymał od uczestniczących w Walnym Zebraniu członków Klubu absolutorium. A jednak pomimo tych niewątpliwych sukcesów, w dyskusji nad sprawozdaniami przebijał się wyraźny głos troski o utrzymanie dynamiki tak dobrze rozwijającej się działalności klubu. Już prezes Oskar Rosłon w swoim wystąpieniu podkreślał potrzebę aktywniejszego włączenia się innych członków klubu, ich rodziców oraz opiekunów w działalność naszego stowarzyszenia. Jego stanowisko poparł w pełni w emocjonalnym wystąpieniu Krzysztof Dłużyński. Stwierdził, że w obecnym czasie dominuje powszechna bierność na polu społecznej działalności ; postawa wielu członków jest wyłącznie konsumpcyjna, nastawiona tylko na branie owoców, przy jak najniższym stopniu zaangażowania własnego czasu i środków w działalność klubu. Jednym z dowodów na to, była m.in. kolejna, stosunkowo niska frekwencja na tak ważnym zebraniu, decydującym o kierunku dalszego rozwoju i dalszych losach klubu. Klub SKOCZEK ma wyraźnie sprzyjający klimat zewnętrzny do działalności ze strony otoczenia : władz miejskich , powiatowych oraz znaczącą pomoc od Choszczeńskiego Domu Kultury oraz niestety zbyt małą wolę współpracy wewnętrznej ze strony członków klubu.

Nie jest tajemnicą, że to wyłącznie członkowie zarządu byli inicjatorami wszelkich przedsięwzięć, jakie zostały zrealizowane w ostatnim okresie. Dlatego po tak wyczerpującym okresie, jakim był ostatni, jubileuszowy rok dwudziestoletniej działalności SKOCZKA, niektórzy z nich chcieli odsunąć się w cień i oddać pole do działania innym. Niestety, frekwencja na zebraniu pokazała, że potencjalnych zastępców dla dotychczas działających jest niewielu. Aby działalność klubu była kontynuowana na dotychczasowym poziomie, nie mogło być mowy o szerokiej sukcesji i utworzenia całkowicie nowego składu zarządu SKOCZKA.

W tych warunkach, Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze, jako najwyższy organ stowarzyszenia, dokonało wyboru prezesa SKOCZKA na kadencję 2018-2022, którym został dotychczasowy prezes – Oskar Rosłon. Do składu zarządu zaproponował dotychczasowych współpracownikówKrzysztofa Dłużyńskiego, Piotra Jarzynę oraz Małgorzatę Guzek, oraz nowego członka Klubu – Elżbietę Dziechciarewicz, którzy zgodzili się pracować w zarządzie. Zebrani członkowie przez głosowanie zatwierdzili wybór członków Zarządu SKOCZKA na następną kadencję. W Komisji Rewizyjnej będą pracować : Krzysztof Sielicki – jako przewodniczący oraz Elżbieta Tomczyk-Jarzyna i Eugeniusz Potęga jako członkowie.

Po zaprotokołowaniu zgłoszonych, wolnych wniosków, przewodniczący zebrania – Piotr Jarzyna – zakończył Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze.

 
Odrodzenie szachów w Myślborzu. Szymon i Maciej na podium sobotniego turnieju ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Dłużyński   
niedziela, 04 lutego 2018 17:37

Odradza się życie szachowe w Myśliborzu. Ten ongiś jeden z silniejszych ośrodków w naszym regionie, w ostatnich latach przeżywał wielki kryzys.  Mimo tego, że do uprawiania szachów naprawdę nie trzeba takich funduszy jak do uprawiania innych sportów, z „kopaną” na czele, nie było nikogo, kto by zajął się rozwojem życia szachowego w Myśliborzu. Do momentu, aż zajął się tym nasz Kolega Sebastian Matul, który zebrał wielu z tych, którym szachy leżą na sercu i w oparciu o gościnny Myśliborski Ośrodek Kultury powołał do życia Myśliborski Klub Szachowy.

Punktem startowym był I Memoriał Leszka Wieruckiego rozegrany 23 września 2017 r. Z cienia zapomnienia wyszli zawodnicy z Myśliborza i zagrali w tym wspaniałym, wspominkowym turnieju, którego inicjatorem był Sebastian Matul. Od tego momentu został powołany i zarejestrowany Myśliborski Klub Szachowy,  w którym Sebastian został prezesem, a klub już rozpoczął regularne zajęcia szkoleniowe, licząc na wykształcenie nowej fali wychowanków.

Temu celowi służyć będzie m.in. cykl turniejów pod nazwą Szachowe Soboty dla Dzieci i Młodzieży, z których pierwszy odbył się 03 lutego 2018 r. w Myśliborskim Ośrodku Kultury. Na zaproszenie Sebastiana udział wzięło w nim trzech szachistów SKOCZKA : Maciej Dziechciarewicz, Jakub Hermanowicz i Szymon Tomczyk. W turnieju zagrało ogółem 20 zawodników i zawodniczek z różnych ośrodków szachowych naszego regionu. Grano na dystansie 7 rund z czasem do namysłu 15 minut dla zawodnika. Sędziował zawodnik MKSz Piotr Czaczka. Dla zwycięzców przygotowano nagrody rzeczowe i dyplomy, dla wszystkich słodycze, a do dyspozycji zawodników i towarzyszącym im opiekunów był bufet z napojami i słodkościami.

Zawodnicy choszczeńscy świetnie zagrali w tym turnieju. Szymon Tomczyk zajął II miejsce, Maciej Dziechciarewicz III miejsce, a najmłodszy z naszej drużyny Jakub Hermanowicz zajął miejsce VIII. Zwyciężył Mateusz Derejczyk z Pałacu Młodzieży Szczecin. Wszyscy nasi zawodnicy wrócili zadowoleni do swoich domów i już teraz zapowiedzieli, że z radością wezmą udział w kolejnych edycjach tego cyklu turniejów.

Strona turnieju :

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_601/

Życzymy naszym Przyjaciołom szachowym z Myśliborza wielu dalszych, organizacyjnych sukcesów. Z wielką radością będziemy uczestniczyć we wszelkich wspólnych przedsięwzięciach na niwie szachowej.

 
Cyprian Guzek drugi w Bierzwniku. Feryjna forma zawodników SKOCZKA. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Dłużyński   
niedziela, 21 stycznia 2018 16:41

 

 

Jedynie Cyprian Guzek spośród zawodników choszczeńskiego klubu mógł poczuć satysfakcję po zakończeniu IX POWIATOWEGO ZIMOWEGO TURNIEJU  W SZACHACH SZYBKICH O MISTRZOSTWO GMINY BIERZWNIK, który odbył się w dniu 20 stycznia 2018 r. Do pobliskiej miejscowości Bierzwnik udała się w okresie ferii zimowych ośmioosobowa ekipa SKOCZKA licząc, że wzorem lat ubiegłych, zawodnicy SKOCZKA będą wyróżniającymi się zawodnikami w tym tradycyjnym turnieju.  Niestety, nie była to udana impreza dla większości z nich.

 

W turnieju dominowali przede wszystkim zawodnicy klubu STMGK Strzelce Krajeńskie. I nie zmienia tego fakt, że w ostatniej rundzie Cyprian ograł w końcówce wieżowej tak dobrego zawodnika jak Tomasz Krzyszewski, oraz z tego, że najlepszym zawodnikiem do lat 14 okazał się Bartosz Kowalik.  Strzelczanie wzięli w tym turnieju prawie wszystko. Od pierwszego miejsca, które zdobył niezwykle uzdolniony strzelecki junior Maksymilian Majdański, który wyprzedził Cypriana Guzka i Tomasza Krzyszewskiego, poprzez dalsze miejsca w pierwszej piętnastce zawodów, gdzie jedynie Bartosz Kowalik, Radosław Badsung i Krzysztof Dłużyński zajęli swoje, niezbyt zadowalające ich miejsca (4, 6 i 9) , przecinając zwarte szeregi zawodników ze Strzelec Krajeńskich. Ambicje, z którymi jechaliśmy na ten turniej były o wiele bardziej wygórowane, aniżeli efekty, z którymi wróciliśmy do domu.

 

Wyniki turnieju :

 1. Majdański Maksymilian             -              STMGK Strzelce Krajeńskie        -              6.0 pkt
 2. Guzek Cyprian                            -              SKOCZEK Choszczno                 -              5.5 pkt
 3. Krzyszewski Tomasz                  -              STMGK Strzelce Krajeńskie        -              5.0 pkt
 4. Kowalik Bartosz                         -              SKOCZEK Choszczno                 -              5.0 pkt

--------

6.    Badsung Radosław                         -              SKOCZEK Choszczno                      -              5.0 pkt

9.    Dłużyński Krzysztof                      -              SKOCZEK Choszczno                      -              4.5 pkt

16.  Dziechciarewicz Maciej                -              SKOCZEK Choszczno                      -              3.0 pkt

17.  Furs Emilia                                    -              SKOCZEK Choszczno                      -              3.0 pkt

20.  Hermanowicz Jakub                      -              SKOCZEK Choszczno                      -              3.0 pkt

23.  Drożdżyński Dominik                    -              SKOCZEK Choszczno                      -              2.0 pkt

 

Wystartowało 30 zawodników i zawodniczek.

Pełne wyniki turnieju :

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_561/

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 47